Kahve falında yeni doğmuş kendi bebeğini emzirmek

Kahve falında yeni doğmuş kendi bebeğini emzirmek şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, bol rızık elde edeceğine, en doğru şekilde öğreneceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş kendi bebeğini emzirmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda ilginizi çeken birisini tanımak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Kahve falında yeni doğmuş bebek emzirmek mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında yeni doğmuş kendi bebeğini emzirmek makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine tabir olunur.

Kahve falında yeni doğmuş erkek bebek emzirmek en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş bir bebeği emzirmek aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına inanılır.

Kahve falında yeni doğmuş bebeğin öldüğünü görmek aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, fal sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeni doğmuş bebeğin altını temizlemek çok üzüleceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına delalettir.

Kahve falında yeni doğmuş bebek yıkamak hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş ağlayan bebek görmek herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top