AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeni araba görmek

Kahve falında yeni araba görmek

Kahve falında yeni araba görmek geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, konfor içinde yaşayacağına, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, karlı işler alacağına, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına yorulur.

Kahve falında yeni araba gördüyseniz:

  • Fikir alışverişleri yaparken aniden ortaya çıkanlara dikkat edin.

Kahve falında birinin yeni araba aldığını görmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine yorulur.

Kahve falında yeni arabaya binmek rahat edeceğine, ferahlayacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine delalet eder.

Kahve falında yeni bir araba almak kudret ve destek olacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine alamet eder.

Kahve falında yeni bir araba sürmek rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni bir araba kullanmak çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, atılan adımların ferahlığa çıkacağına işarettir.

Kahve falında araba yeni araba almak uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yeni arabayı çarpmak işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine rivayet eder.

Kahve falında yeni bir arabaya binmek dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, falı kapatan kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir