AnaSayfa / Genel / Kahve falında yemek

Kahve falında yemek

Kahve falında yemek dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, makbul olan mallara kavuşacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, yaşadığı zorlukların biteceğine, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, elinize para geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında yemek gördüyseniz:

  • Baskılara mazur kalabilirsiniz.

Kahve falında hamurlu tatlı yemek kişinin şansının artacağına, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ceviz ve badem yemek işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kertenkele yemek yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine alamet eder.

Kahve falında olmamış karpuz yemek iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına delalettir.

Kahve falında çok lezzetli balık yemek büyük sorunlar yaşayacağına, kafasına göre birini bulacağına inanılır.

Kahve falında tuzlu badem yemek sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına işaret eder.

Kahve falında yemekte görmek hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaşık kaşık yoğurt yemek içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren fal sahibinin amacına ulaşacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve Allah katında bir günahkâr sayılacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir