AnaSayfa / Genel / Kahve falında yazlık yer görmek

Kahve falında yazlık yer görmek

Kahve falında yazlık yer görmek işlerin de hafifleyeceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine, canla başla çalışacağına, yüksek mevkilere getirileceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında yazlık yer gördüyseniz:

  • Ev alım satımı, kiralama konuları, evle ilgili başlıklardaki pazarlıklar ön plana çıkıyor.

Kahve falında yazlık yer görmek sonra kendi işini kuracağına, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yazi tura atmak malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına tabir olunur.

Kahve falında yaz olduğunu görmek yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Kahve falında yazili sinava girmek yeniden can bulacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kışın yaz görmek yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yazlık almak herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle yazismak her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yazı yazamadığını görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir