AnaSayfa / Genel / Kahve falında vefat eden annemi görmek

Kahve falında vefat eden annemi görmek

Kahve falında vefat eden annemi görmek doğruluğu bulacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, zor ve stresli günler geçireceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vefat eden annemi gördüyseniz:

  • Bazı bilgileri, delilleri ya da ipuçlarını görmezden gelmeye çalışan kişiler akıllı bahaneler üretebilir.

Kahve falında vefat eden anneyle konuşmak sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına alamet etmektedir.

Kahve falında vefat eden anneyi ağlarken görmek kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında vefat eden anneyi hasta görmek sonunda büyük bir başarı kazanılacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında vefat eden annemi görmek dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında vefat eden anneye sarılmak firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına delalet etmektedir.

Kahve falında vefat eden annesini görmek sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, kısmetin kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında vefat eden anneyi görmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine işaret eder.

Kahve falında vefat eden kocayı görmek hakkını alacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.