AnaSayfa / Genel / Kahve falında üzüm elma görmek

Kahve falında üzüm elma görmek

Kahve falında üzüm elma görmek zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, zarar etmeyeceğine, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, aradığı aşkı bulacağına ve Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında üzüm elma gördüyseniz:

  • İş yaşamında yeni başlayabilecek yurt dışı bağlantılarının size büyük bir katkısı olacak.

Kahve falında elma üzüm görmek kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üzüm elma görmek komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına, bereket ve zenginlik bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında elma ve üzüm görmek endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine işaret eder.

Kahve falında üzüm ve elma görmek halsizleşeceğine, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elma toplayıp yemek çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil büyük elma görmek kavgalara tutuşacaklarına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında nar elma görmek en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elma dalı görmek bedeninin de iyileşeceğine, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir