Kahve falında üst dişlerinin olmadığını görmek

Kahve falında üst dişlerinin olmadığını görmek düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, kişinin başarılarının artacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, anne babanın birbirine düşeceğine, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına işaret eder.

Kahve falında üst dişlerinin olmadığını gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışabilirsiniz, romantik bağlar kurabilirsiniz, mevcut bir iş ilişkisi romantizme dönüşebilir ya da yeni işbirlikleri veya ortaklıklar söz konusu olabilir.

Kahve falında üst dişlerinin olmadığını görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında üst dişlerin olmadığını görmek onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında üst dişinin olmadığını görmek gerçeklikten uzaklaşacağına, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına işarettir.

Kahve falında ön dişlerin olmadığını görmek sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dişlerin olmadığını görmek maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine tabir olunur.

Kahve falında diş olmadığını görmek ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına delalet eder.

Kahve falında ağzında diş olmadığını görmek anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına işarettir.

Kahve falında ön dişlerinin olmadığını görmek kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top