AnaSayfa / Genel / Kahve falında ünlü biriyle çıkmak

Kahve falında ünlü biriyle çıkmak

Kahve falında ünlü biriyle çıkmak yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine alamet eder.

Kahve falında ünlü biriyle çıkmak gördüyseniz:

  • Duygusal davranmanız doğru kararlar almanızı engelleyebilir.

Kahve falında ünlü biriyle çıkmak kazancının daha da artacağına, yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında ünlü bir erkekle çıkmak çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına yorulur.

Kahve falında ünlü biriyle sahneye çıkmak endişe verici olaylar yaşanacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına inanılır.

Kahve falında ünlü birisiyle çıkmak daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, mülk sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında ünlü bir şarkıcıyı görmek endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ünlü birinin öldüğünü duymak yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında ünlü birini yanağından öpmek mutlu ve keyifli hissedeceğine, bir sıkıntıya girmeye alamet etmektedir.

Kahve falında bir ünlüyle öpüşmek var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, darlığa ve yokluğa düşeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.