AnaSayfa / Genel / Kahve falında üç deve görmek

Kahve falında üç deve görmek

Kahve falında üç deve görmek çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, üzüntülerin günden güne artacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına rivayet eder.

Kahve falında üç deve gördüyseniz:

  • Yardım etmekten çekinmemeniz özel bir şeye tanık olma fırsatı yakalamanızı sağlayabilir.

Kahve falında deve kovalamak sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında devenin tükürdüğünü görmek fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına delalettir.

Kahve falında mavi deve görmek kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında devenin üstüne binmek yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, ne yapacağına yorulur.

Kahve falında deve görmek günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına işaret eder.

Kahve falında deve kuşları görmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, güzel günler görüleceğine işarettir.

Kahve falında deve derisi görmek bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında su içinde deve görmek sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, birikiminin artacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir