Kahve falında tropikal ağaç görmek

Kahve falında tropikal ağaç görmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine ancak bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına, kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına delalettir.

Kahve falında tropikal ağaç gördüyseniz:

  • Ödün vermek zorunda hissetmeniz gerekmiyor.

Kahve falında tropikal ağaç görmek ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tropikal orman görmek hiçbir eksiğinin kalmayacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına tabir olunur.

Kahve falında tropikal meyve görmek özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine delalet eder.

Kahve falında ağaçta mısır görmek yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, karamsar ve umutsuz olacağına delalettir.

Kahve falında ağaç gölgesinde oturmak yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine işarettir.

Kahve falında ağaçta badem görmek kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağacın altında yatmak kazancının düşeceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaçta örümcek görmek rahat bir hayat yaşanacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top