Kahve falında terörist yakalamak

Kahve falında terörist yakalamak çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında terörist yakalamak gördüyseniz:

  • Bazı kişileri memnun edebilmek veya ilgisini çekmek için aşırı harcama riskiniz var.

Kahve falında terörist yakalamak sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında teröristten kurtulmak çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, daha fazla kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında teröristler tarafından vurulduğunu görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına delalettir.

Kahve falında teröristlerce rehin alınmak beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine inanılır.

Kahve falında teröristlerle çatışmaya girmek ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine delalet eder.

Kahve falında teröriste rehin olmak yönetici olacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında silahlı terörist görmek eskisinden de iyi olacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına rivayet eder.

Kahve falında teröristler tarafından vurulmak var olan hastalıklarının şifa bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top