AnaSayfa / Genel / Kahve falında temiz yol görmek

Kahve falında temiz yol görmek

Kahve falında temiz yol görmek yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için fal sahibinden yardım isteyeceğine, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, onlardan fayda göreceğine, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, işinden uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında temiz yol gördüyseniz:

  • Planlarınızı yürürlüğe koymak için dahiyane fikirlere sahip olabilirsiniz.

Kahve falında temiz yol görmek kısmetin ve şansın açılacağına, fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında umreye gitmek için yola çıkmak büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uzun yol yürümek sinirlerinin yıpranacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine, falı kapatan kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında uzun ve geniş yol görmek fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, hafif ve iyi hissedeceğine delalettir.

Kahve falında yol seçmek toplum tarafından el üstünde tutulacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yanlış yola girmek fal sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, rızkın genişleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yola su dökmek yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bozulmuş yol görmek gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, zaferler kazanacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.