AnaSayfa / Genel / Kahve falında taze nane görmek

Kahve falında taze nane görmek

Kahve falında taze nane görmek çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, kısmetinin açık olacağına, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Kahve falında taze nane gördüyseniz:

  • İnsanlarla iletişim içinde olmanız kendinize yeni bir yön vermenizi sağlayacak tecrübeler edinmenizi ya da seyahatlere çıkmanızı sağlayabilir.

Kahve falında yeşil taze nane görmek sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında taze nane toplamak tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına yorulur.

Kahve falında taze nane görmek durumunun git gide kötüleşeceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına işarettir.

Kahve falında taze nane yemek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında taze nane almak hayırlı evlat sahibi olacağına, yolculuğa alamet eder.

Kahve falında nane görmek aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, bütçesinin daralacağına inanılır.

Kahve falında naneli şeker yediğini görmek çalışmalarının beğenileceğine, rahat bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Kahve falında nane dikmek zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine, kendi işini kurmak için adım atacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.