AnaSayfa / Genel / Kahve falında tavuk balığı görmek

Kahve falında tavuk balığı görmek

Kahve falında tavuk balığı görmek yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, gönülsüzce bir yere gideceğinize, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında tavuk balığı gördüyseniz:

  • Kendinizi rahatsız hissettiğiniz konular olabilir.

Kahve falında tavuk balığı görmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tavuk balık görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, kazancında bereketin artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tavuk sesi duymak yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kümes dolusu tavuk görmek can sıkıntısının sona ereceğine, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine işarettir.

Kahve falında oyuncak tavuk görmek girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında tavuk eti piştiğini görmek ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, yakında işlerinin aksayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tavuk suyu çorbası içmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yolunmuş tavuk görmek kişinin adeta gençleşeceğine, kısmetin açılacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir