AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanımadığın birini gömmek

Kahve falında tanımadığın birini gömmek

Kahve falında tanımadığın birini gömmek endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, işlerinin düzene gireceğine, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, eşinden yana huzurlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın birini gömmek gördüyseniz:

  • İşle ilgili konularda dikkatli hareket etmelisiniz.

Kahve falında tanımadığın birini gömmek elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına yorulur.

Kahve falında diri bebek gömmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, kolaylıklara kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kefenli birini gömmek dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan fal sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına tabir olunur.

Kahve falında canlı canlı mezara gömmek bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, onlarla arasının açılacağına işaret eder.

Kahve falında eve birini gömmek çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya alamet eder.

Kahve falında insanı diri diri gömmek falı kapatan kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında canlı gömmek başarı ve zenginlik getireceğine, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine alamet eder.

Kahve falında ölü insan gömmek sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir