AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanımadığın bir kadınla kavga etmek

Kahve falında tanımadığın bir kadınla kavga etmek

Kahve falında tanımadığın bir kadınla kavga etmek hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren fal sahibinin amacına ulaşacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında tanımadığın bir kadınla kavga etmek gördüyseniz:

  • Ev kiralama, kiracı ya da ev arkadaşı bulma, ev alım satımı, dekorasyonu ya da tadilatı türünde gelişmelerle veya ailenizi ilgilendiren konularla uğraşabilirsiniz.

Kahve falında tanımadığı bir kadınla kavga etmek sevimsiz bir kişi ile kurulmuş bir ortaklıkta zor zamanlar yaşanacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına inanılır.

Kahve falında tanımadığın bir kadınla kavga etmek gönlünün rahata ereceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında tanımadığın kadınla kavga etmek aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine ve yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında tanımadığı insanla kavga etmek işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine işarettir.

Kahve falında tanımadığı insanlarla kavga etmek rahatsızlıkların tedavi edileceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanımadığın biriyle kavga etmek ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayırlı bir sürece girileceğine yorulur.

Kahve falında tanımadığım biriyle kavga etmek sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, rızkının da genişleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında tanımadığın bir kızla kavga etmek eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.