AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanıdık bir bayanı görmek

Kahve falında tanıdık bir bayanı görmek

Kahve falında tanıdık bir bayanı görmek büyük başarılar kazanacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, makamının ve ününün artacağına, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, hasretin ve özlemin biteceğine, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdık bir bayanı gördüyseniz:

  • Aile üyeleri, iş arkadaşları veya meslektaşlarla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Kahve falında tanıdığı bayan görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdık bayanla öpüşmek rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, haksızlıklara uğranılacağına inanılır.

Kahve falında tanıdık bir bayanı görmek aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında eski bir tanıdık bayan görmek bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına yorulur.

Kahve falında tanıdık bir bayanla öpüşmek ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdığı bir bayanı görmek bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanıdık bayan görmek barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdık bir bayan görmek musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir