AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanıdık akraba görmek

Kahve falında tanıdık akraba görmek

Kahve falında tanıdık akraba görmek zor ve kötü günlerin geleceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, maddi gücünün artacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, uygulayacağına, yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına inanılır.

Kahve falında tanıdık akraba gördüyseniz:

  • Biraz inatçılaşabilirsiniz.

Kahve falında tanıdık akraba görmek kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında akraba ve tanıdık görmek eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında akrabalarını hacca gittiğini görmek kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına delalet eder.

Kahve falında sevmediğin bir akrabanı görmek kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında akrabanın boğulduğunu görmek işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına delalettir.

Kahve falında akrabalardan birinin öldüğünü görmek iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akrabasıyla tartışmak daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına yorulur.

Kahve falında akrabasını hamile görmek hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir