AnaSayfa / Genel / Kahve falında takma göz görmek

Kahve falında takma göz görmek

Kahve falında takma göz görmek yalnız hissetmeye, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına inanılır.

Kahve falında takma göz gördüyseniz:

  • Kayıplardan sakınmak için dikkatli ilerlenmesi gerekiyor.

Kahve falında takma göz görmek somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında takma dişini kaybetmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Kahve falında takma bıyık takmak uzun zamandan beri hayal edilen herşeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına delalettir.

Kahve falında yüzük takma görmek huzurunun bozulacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine inanılır.

Kahve falında başkasının takma dişini görmek hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında takma dişin çıktığını görmek aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, büyük bir üne sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dişlerinin takma olduğunu görmek manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında takma saç taktığını görmek içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir