AnaSayfa / Genel / Kahve falında sütlü kabak görmek

Kahve falında sütlü kabak görmek

Kahve falında sütlü kabak görmek kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine ve iş konusunda da gelirlerinin azaldığı, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sütlü kabak gördüyseniz:

  • Hoşunuza gitmese bile istikrarlı bir devre geçirmek istiyorsanız gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor.Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının.

Kahve falında sütlü kabak görmek istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine inanılır.

Kahve falında sütlü baklava yemek başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına alamet eder.

Kahve falında sütlü nescafe içmek çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sütlü çikolata görmek işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sütlü nescafe görmek hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sağlık sorunlarının geçici olacağına delalettir.

Kahve falında sütlü kadayıf görmek asla gururundan ödün vermeyeceğine, işlerin düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sütlü mısır görmek bereket ve huzur getireceğine, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Kahve falında sütlü kahve ikram etmek ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir