AnaSayfa / Genel / Kahve falında süs nar görmek

Kahve falında süs nar görmek

Kahve falında süs nar görmek çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine rivayet eder.

Kahve falında süs nar gördüyseniz:

  • Karşılaşabileceğiniz sorunları kaçınılmaz olarak kabul edebilirseniz fazla zarar görmeden sıyrılabilirsiniz.

Kahve falında süs nar görmek hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında süs köpeğiyle oynamak kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine rivayet eder.

Kahve falında kırmızı süs biberi görmek sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine inanılır.

Kahve falında bir erkek için süslenmek tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında süs köpeğinin ısırdığını görmek yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, hasta olanın da iyileşeceğine tabir olunur.

Kahve falında süs balığı toplamak bir daha kopmayacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına delalet eder.

Kahve falında siyah süs köpeği görmek büyük ses getirecek işlere girileceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, mutluluğunun da artacağına yorulur.

Kahve falında ineğin süstüğünü görmek geçmişte yaşanan acıların unutulacağı, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir