AnaSayfa / Genel / Kahve falında suda kayıp düşmek

Kahve falında suda kayıp düşmek

Kahve falında suda kayıp düşmek şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, ağız tadından olacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine inanılır.

Kahve falında suda kayıp düşmek gördüyseniz:

  • Herkes dürüst olmayabilir.

Kahve falında suda kayıp düşmek kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, fal sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında merdivenden kayıp düşmek maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kayıp düşmek gelişim içine gireceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında kayıp yere düşmek iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında banyoda kayıp düşmek maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine delalettir.

Kahve falında tuvalette kayıp düşmek kısmetin ve şansın açılacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayağı kayıp düşmek dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına delalet eder.

Kahve falında buzdan kayıp düşmek sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir