Kahve falında soğan ekmek yemek

Kahve falında soğan ekmek yemek uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında soğan ekmek yemek gördüyseniz:

  • Bazı kişilere karşı net olmak veya acil durum bildirerek hareket etmek istiyorsunuz.

Kahve falında ekmek arası yeşil soğan yemek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına alamet eder.

Kahve falında soğan ekmek yemek işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında ekmek soğan yemek çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ekmek arası soğan yemek yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında tarlaya yeşil soğan ekmek sağlıklı iken hastalıklar geleceğine, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kuru soğan ekmek başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil soğan ekmek uzun bir hayat yaşayacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına inanılır.

Kahve falında soğan tohumu ekmek maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, haneden birinin ayrılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir