AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah kurbağa görmek

Kahve falında siyah kurbağa görmek

Kahve falında siyah kurbağa görmek ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, fal sahibinin işlerinin açılacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, işlerinin günden güne azalacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına yorulur.

Kahve falında siyah kurbağa gördüyseniz:

  • Aklınıza gelen işleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırabilirsiniz.

Kahve falında siyah kurbağa görmek yaşamının her anlamda iyileşeceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ev içinde kurbağa görmek başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında kahverengi kurbağa görmek girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında cebinde kurbağa görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına alamet eder.

Kahve falında suyun içinde kurbağa görmek sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında zıplayan yeşil kurbağa görmek istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kurbağa topluluğu görmek bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında kurbağa yavrusu görmek daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir