AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah cüppeli adam görmek

Kahve falında siyah cüppeli adam görmek

Kahve falında siyah cüppeli adam görmek kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, büyük atılımlar yapacağına, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bu kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah cüppeli adam gördüyseniz:

  • Gerçek duygularınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Kahve falında siyah takım elbiseli adamlar görmek zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah paltolu adam görmek ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah kıyafetli adamlar görmek onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına, işlerini bir türlü toparlayamayacağına işaret eder.

Kahve falında siyah cüppeli adam görmek sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, çalışmaların beğeni almayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah maskeli adam görmek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında siyah yüzlü adam görmek işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına işarettir.

Kahve falında siyah gözlü adam görmek maddi yükümlülüklerinin artacağına, şeref ve haysiyetin artacağına alamet eder.

Kahve falında siyah giyen adam görmek illet bir hastalığa yakalanmayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir