AnaSayfa / Genel / Kahve falında siirt görmek

Kahve falında siirt görmek

Kahve falında siirt görmek elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, bilincin artacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında siirt gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz bir hayli ilginç olabilir.

Kahve falında kuran yazılarının silindiğini görmek ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine delalet eder.

Kahve falında banka atm si görmek sevdiği insana kavuşacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine delalet eder.

Kahve falında cam silen birini görmek iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kuran harflerinin silindiğini görmek sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sivas ev görmek aile içinde de bereketin artacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına işarettir.

Kahve falında müzik cd si görmek hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına delalet eder.

Kahve falında sibirya kurdu yavrusu görmek nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına inanılır.

Kahve falında sivasua gitmek hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir