Kahve falında sevgilisinin ölümünü görmek

Kahve falında sevgilisinin ölümünü görmek çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin ölümünü gördüyseniz:

  • Flu ortamlar veya ikili durumlar kafaları karıştırıyor.

Kahve falında sevgilisinin ölümünü görmek hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine alamet eder.

Kahve falında sevgilisinin ölüm haberini almak bütçesinin küçüleceğine, güvenini sarsacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgilinin ölüm haberini almak ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevgilinin ölüm haberini almak geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin ölümünü görmek kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin ölüm haberi almak üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına tabir olunur.

Kahve falında oğlunun ölüm görmek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında baba ölümünü görmek ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, çileli ve zorlu günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top