Kahve falında sevdiklerini hasta görmek

Kahve falında sevdiklerini hasta görmek rahat rahat yaşayacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, rahatlık içinde yaşayacağına, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiklerini hasta gördüyseniz:

  • İş birliği yapmaya gönüllü olmanız durumunda, başkalarıyla biraraya gelmeniz belli çözümler bulunmasını sağlayabilir.

Kahve falında sevdiklerini hasta görmek evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişinin hasta olduğunu görmek kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, borçların bir türlü ödenemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği insanı hasta görmek hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, rakiplerin üzüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğin kişiyi hasta görmek yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğin birini hasta görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği birinin hastalandığını görmek büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğini hasta görmek kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin insanı hasta görmek kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top