Kahve falında sevdiği insan tarafından aldatılmak

Kahve falında sevdiği insan tarafından aldatılmak nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, ün sahibi olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, hayatının tamamen altüst olacağına, kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine yorulur.

Kahve falında sevdiği insan tarafından aldatılmak gördüyseniz:

  • Savunmaya geçmeden önce, söylediklerinde haklı yerler olup olmadığına da bir bakmanızda fayda var.

Kahve falında sevdiği insan tarafından aldatılmak üzüntülerin sevince dönüşeceğine, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin tarafından aldatıldığını görmek hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına yorulur.

Kahve falında sevdiği kişi tarafından aldatılmak mutluluğunun daim olacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin tarafından aldatılmak bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine inanılır.

Kahve falında sevdiğin kişi tarafından aldatılmak sağlığının yerine geleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine delalettir.

Kahve falında sevdiği tarafından aldatılmak diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği tarafından aldatıldığını görmek insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiği insan tarafından öpülmek kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top