AnaSayfa / Genel / Kahve falında sesli sesli ağlamak

Kahve falında sesli sesli ağlamak

Kahve falında sesli sesli ağlamak maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sesli sesli ağlamak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vaz geçebilirsiniz.

Kahve falında yüksek sesle ağladığını görmek yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sessiz ağladığını görmek ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine delalet eder.

Kahve falında sesli ağladığını görmek her işinde hayırla karşılaşacağına, hakkında iyi yorumlar yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sesli şekilde ağlamak küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sessizce ağlamak kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına delalettir.

Kahve falında sessizce ağladığını görmek kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine yorulur.

Kahve falında sesli sesli ağlamak kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına alamet eder.

Kahve falında ölüye sessizce ağlamak bereketin geleceğine, bolluğun sürekli olacağına, başarısının azalacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir