Kahve falında sesini çıkaramamak

Kahve falında sesini çıkaramamak iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına, bu kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, rahata erileceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sesini çıkaramamak gördüyseniz:

  • Ormanı yakmaktansa daha uzlaşmacı veya sakin bir tavırla olaylara yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında sesli gaz çıkardığını görmek Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında sesini çıkaramamak hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına delalettir.

Kahve falında ses çıkaran yılan görmek onurlu bir yaşam süreceğine, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında topraktan patates çıkardığını görmek çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayakkabı çıkarıp yürümek ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına tabir olunur.

Kahve falında tavuğun civciv çıkardığını görmek uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, günahlarından tövbe etmeye işarettir.

Kahve falında vücuttan kurt çıkartmak insanlara yardım edeceğine, hayırlı bir evlat olacağına yorulur.

Kahve falında dişini çıkarıp takmak ferahlığa çıkacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top