Kahve falında sarımsak satın almak

Kahve falında sarımsak satın almak fal sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntıdan kurtulacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine tabir olunur.

Kahve falında sarımsak satın almak gördüyseniz:

  • Bazı yakınlarınız ya da akrabalarınız kendi kendileriyle çelişebilirler veya karşıt görüşleriyle huzurunuzu kaçırabilirler.

Kahve falında sarımsak satın almak zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine yorulur.

Kahve falında çok sarımsak görmek falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine yorulur.

Kahve falında sarımsak taşımak eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında sarımsak kokmak hedeflerini gerçekleştireceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına inanılır.

Kahve falında sarımsak çiçeği görmek epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, keyfinin kaçacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarımsaklı köfte görmek maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tatlı sarımsak yemek geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sarımsak kokusu görmek hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden fal sahibinin hasta olacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top