Kahve falında sarılmak ve ağlamak

Kahve falında sarılmak ve ağlamak fal sahibinin gözyaşı dökeceğine, refah içinde yaşayacağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, çıkmaza gireceğine, durgunlaşacağına, kendi kabuğuna çekileceğine, cebinin para göreceğine, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine işarettir.

Kahve falında sarılmak ve ağlamak gördüyseniz:

  • Politik olmanızda fayda var.

Kahve falında ölmüş dedeye sarılıp ağlamak bir yandan cenaze olacağına, boş yere korku duyulacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş anneye sarılmak ve ağlamak işlerin günden güne artacağına, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir çocuğa sarılıp ağlamak istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, dertlerinin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğine sarılarak ağlamak hem de fal sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, kişinin can derdine düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölüye sarılmak ağlamak stresten uzaklaşılacağına, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş birine sarılıp ağlamak hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında ölmüş babasına sarılarak ağlamak devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine tabir olunur.

Kahve falında birbirine sarılıp ağlamak kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top