AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarı kirli diş görmek

Kahve falında sarı kirli diş görmek

Kahve falında sarı kirli diş görmek herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında sarı kirli diş gördüyseniz:

  • Kendinizi işinize verebilirseniz sorunları kolayca çözebileceksiniz.

Kahve falında sarı kirli diş görmek kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, üzüleceğine, yıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında dişlerini kirli görmek işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, hem moral hem de çareler bulacağına işaret eder.

Kahve falında dişleri kirli görmek işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, sorunlarını çözebileceğine işarettir.

Kahve falında dişlerinin kirli olduğunu görmek yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kirli diş fırçalamak kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına alamet eder.

Kahve falında kirlenmiş diş görmek şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında dişleri kirlenmiş görmek hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan fal sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kendi dişlerini kirli görmek çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.