AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarı göz görmek

Kahve falında sarı göz görmek

Kahve falında sarı göz görmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sarı göz gördüyseniz:

  • Her konuda iddialısınız.

Kahve falında sarı saçlı mavi gözlü sevgili görmek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi gözlü sarı saçlı bebek görmek hayal edilen şeylere kavuşulacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında sarı gözlü kadın görmek beğenilen işlere imza atacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında sarı renk göz görmek bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sarı gözlü bebek görmek onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı göz görmek iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına delalettir.

Kahve falında sarı saçlı mavi gözlü erkek görmek sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sarı saçlı mavi gözlü kadın görmek rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir