AnaSayfa / Genel / Kahve falında renkli görmek

Kahve falında renkli görmek

Kahve falında renkli görmek sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, sevilen birinin geleceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine delalettir.

Kahve falında renkli gördüyseniz:

  • Ani sağlık sorunları çıkabilir.

Kahve falında renkli balık tutmak çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine yorulur.

Kahve falında iki renkli ayakkabı görmek hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, zor bir dönem geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında mavi renkte ip görmek hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında krem renkli ayakkabı görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına işaret eder.

Kahve falında renkli başörtüsü görmek yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında açık renk takım elbise görmek aile hayatına adım atılacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Kahve falında renkli mum görmek kazançlı işlere yatırım yapacağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı ve beyaz renk görmek onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir