AnaSayfa / Genel / Kahve falında pençe görmek

Kahve falında pençe görmek

Kahve falında pençe görmek bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına alamet eder.

Kahve falında pençe gördüyseniz:

  • Elinize para geçebilir veya yüklü miktarda bir ödeme yapabilirsiniz.

Kahve falında ayı pençesi görmek musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına tabir olunur.

Kahve falında pençe görmek daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına alamet etmektedir.

Kahve falında kedi pençesi görmek herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına işarettir.

Kahve falında kaplan pençesi görmek sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına inanılır.

Kahve falında ayakkabı pençesi görmek yepyeni biri haline geleceğine, kişinin başarılarının artacağına işaret eder.

Kahve falında kartal pençesi görmek bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, aydınlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında aslan pençesi görmek aile huzurunuzun bozulacağına, yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir