Kahve falında pas görmek

Kahve falında pas görmek hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, borç yüzünden uykuların kaçacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pas gördüyseniz:

  • Maddi manevi size bedel ödetebilecek veya size kendinizi kötü hissettirebilecek kişilerden uzak durun.

Kahve falında pas temizlemek kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına alamet eder.

Kahve falında paslı su görmek hayıflanacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına alamet etmektedir.

Kahve falında paslı saat görmek yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına yorulur.

Kahve falında paslı bisiklet görmek sağlığının yerine geleceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, mutluluğunun artacağına delalettir.

Kahve falında paslanmış bıçak görmek rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında paslı toplu iğne görmek kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına delalettir.

Kahve falında yüzüğünün paslandığını görmek ödemelerini yapamaz hale geleceğine, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine işarettir.

Kahve falında paslanmış saat görmek hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top