AnaSayfa / Genel / Kahve falında palamut balığı tutmak

Kahve falında palamut balığı tutmak

Kahve falında palamut balığı tutmak yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, asil kimselerden çıkacağına, yeni bir adım atılacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya işaret etmektedir.

Kahve falında palamut balığı tutmak gördüyseniz:

  • Sakinliğinizi korumanızda fayda var.

Kahve falında palamut balığı tutmak yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine işarettir.

Kahve falında palamut tutmak zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizde palamut balığı görmek Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine yorulur.

Kahve falında palamut balığı yemek kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında palamut balığı yakalamak aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine alamet eder.

Kahve falında palamut balık görmek rızık elde edeceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında meşe palamudu toplamak çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında kızarmış palamut görmek işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir