Kahve falında oturup kalkmak

Kahve falında oturup kalkmak şansının kötüye gideceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında oturup kalkmak gördüyseniz:

  • Kendinizi tamamen belirlediğiniz hedefe verebilirsiniz.

Kahve falında oturup kalkmak refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine yorulur.

Kahve falında yere düşmek ve kalkmak mutluluk ve başarı getireceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında oturduğu yerden kalkmak sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, sevilen bir işe ortak olunacağına delalet eder.

Kahve falında yere düşüp kalkmak kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında düştüğün yerden kalkmak parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine delalet eder.

Kahve falında kalkmak isteyip kalkamamak rızkının azalacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına alamet eder.

Kahve falında gece namazına kalkmak parasının ve canın güvende olacağına, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sabah erken kalkmak keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir