AnaSayfa / Genel / Kahve falında öperek uyandırılmak

Kahve falında öperek uyandırılmak

Kahve falında öperek uyandırılmak eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, eve huzur dolacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında öperek uyandırılmak gördüyseniz:

  • Yüzme bilmeyen bir tanıdığınızı havuza çağırmaktansa, denizkızını beklemeniz daha kolay olabilir.

Kahve falında tükürerek uyanmak kısmetlerinin bollaşacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına yorulur.

Kahve falında namaza uyandırılmak geçiminin daha kolay hale geleceğine, muradına ereceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düşmek ve uyanmak kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Kahve falında bağırarak uyanmak ummadığı yerden rızka nail olmaya, iş hayatında büyük hezimetler alacağına, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, bu yüzden aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, sürekli tartışacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uyurken uyanmak yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına alamet eder.

Kahve falında birini uyandırmaya çalışmak büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına tabir olunur.

Kahve falında ezan okuyarak uyanmak aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine işaret eder.

Kahve falında gülmek gülerek uyanmak kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, zevki sefa içinde olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.