AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölünün ölmediğini görmek

Kahve falında ölünün ölmediğini görmek

Kahve falında ölünün ölmediğini görmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine alamet eder.

Kahve falında ölünün ölmediğini gördüyseniz:

  • Evli bir erkek bile olsanız sizde yeni heyecanlar uyandıracak bir maceraya başlamansı olasıdır.

Kahve falında ölünün yemek istemesi görmek şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine inanılır.

Kahve falında ölü dayısını görmek endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında ölü birini yakmak üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına delalettir.

Kahve falında kedi yavrusu ölüsü görmek sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölüyü sinirli görmek kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine inanılır.

Kahve falında ölüyle yemek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına rivayet eder.

Kahve falında ölü birini görüp ağlamak büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına yorulur.

Kahve falında ölünün dirildiği görmek maddi zarara uğrayacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir