AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü manda görmek

Kahve falında ölü manda görmek

Kahve falında ölü manda görmek işinde profesyonel kimse olacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölü manda gördüyseniz:

  • Memnun edilmesi zor kişileri etkilemek için çok fazla enerji harcamamalısınız.

Kahve falında ölü manda görmek çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mandaya binmek yüksek moralli olacağına, artık daha dikkatli davranacağına inanılır.

Kahve falında kömüş manda görmek onlardan iyilik ve yardım göreceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine inanılır.

Kahve falında suda manda görmek çok zarar göreceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında manda yoğurdu görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kişinin can derdine düşeceğine işarettir.

Kahve falında kara manda görmek maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında denizde manda görmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, isminden sıkça söz ettireceğine işaret eder.

Kahve falında manda görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.