AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş deve görmek

Kahve falında ölmüş deve görmek

Kahve falında ölmüş deve görmek işsizlerin iş sahibi olacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş deve gördüyseniz:

  • İmajınızı korumanız veya güçlendirme şansını kaçırmamanız gerekiyor.

Kahve falında deve derisi görmek büyük bir gruba liderlik edileceğine, hastalıkların da kalıcı olmayacağına delalet eder.

Kahve falında küçük deve görmek başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına inanılır.

Kahve falında deveye yemek vermek işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, siparişlerinin çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında deveyi kesmek çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, müjdeli haberler alacağına delalet eder.

Kahve falında deve üstünde görmek hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına işaret eder.

Kahve falında deveyi koşarken görmek sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında dev deve görmek imkânlarını kaybedeceğine, özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına delalet eder.

Kahve falında uçan deve görmek fal sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir