AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş birinin yemeğini yemek

Kahve falında ölmüş birinin yemeğini yemek

Kahve falında ölmüş birinin yemeğini yemek uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, hayır ve bereketin artmasına, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına yorulur.

Kahve falında ölmüş birinin yemeğini yemek gördüyseniz:

  • Bazı iş birlikleriniz veya ilişkileriniz size yük olabilir.

Kahve falında cenaze yemeği yapmak sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine inanılır.

Kahve falında domates yemeği görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına rivayet eder.

Kahve falında tencere içinde yemek kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında haşhaşlı çörek yemek mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tuvalete ekmek yemek isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında pişmiş tavuk yemek eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine alamet eder.

Kahve falında yoğurtlu patates kızartması yemek böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşına yemek yedirmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, hayatının iplerini eline alacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.