Kahve falında ölmüş birini çok iyi görmek

Kahve falında ölmüş birini çok iyi görmek yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş birini çok iyi gördüyseniz:

  • Dost zannettiğiniz kmseler sizin zannetiğiniz kadar dost olmayabilirler.

Kahve falında felçli hastanın iyileştiğini görmek emeklerinin heba olacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine işarettir.

Kahve falında en iyi arkadaşınla küsmek hayal kırıklığı yaşanacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına delalettir.

Kahve falında hastalığının iyileştiğini görmek hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına işarettir.

Kahve falında hasta kuşu iyileştirmek zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına inanılır.

Kahve falında yara iyileştirmek hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine işarettir.

Kahve falında ölüyü iyileştirmek hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında hasta birini çok iyi görmek kendi hataları ile yüzleşeceğine, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına alamet eder.

Kahve falında kediyi iyileştirmek ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir