AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölen birini hatırlamak

Kahve falında ölen birini hatırlamak

Kahve falında ölen birini hatırlamak kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına inanılır.

Kahve falında ölen birini hatırlamak gördüyseniz:

  • Ciddi konulardan uzak durun.

Kahve falında ölen birini hatırlamak kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına yorulur.

Kahve falında oruçlu olduğunu hatırlamak hayırlı bir yuva kurulacağına, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına alamet eder.

Kahve falında geçmişi hatırlamak bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında ölüyü hatırlamak yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, hayra ve esenliğe delalet etmektedir.

Kahve falında ölümü hatırlamak ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına delalet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi hatırlamak kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, evi kendisinin çekip çevireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birini hatırlamak işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir