AnaSayfa / Genel / Kahve falında muhabbet görmek

Kahve falında muhabbet görmek

Kahve falında muhabbet görmek açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, falı kapatan kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, fal sahibinin şanssızlık yaşayacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, kişinin daha çok kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında muhabbet gördüyseniz:

  • Sizi gerçeği görmekten alıkoyan dumanı uzaklaştırırsanız çözümler bulabilirsiniz.

Kahve falında yeşil mavi muhabbet kuşu görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, yanlış yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında muhabbet kuşu hediye etmek dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında muhabbet kuşunun yumurtlamasını görmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine delalettir.

Kahve falında muhabbet kuşu yakalamak ailevi sorunlar yaşanacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine yorulur.

Kahve falında kahverengi muhabbet kuşu görmek sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine yorulur.

Kahve falında muhabbet kuş tutmak çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, fırsatların elden kaçacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında muhabbet kuşu öldürmek hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına işarettir.

Kahve falında muhabbet kuşu papağan görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir