AnaSayfa / Genel / Kahve falında minibüsten inmek

Kahve falında minibüsten inmek

Kahve falında minibüsten inmek kalp kırıklığına neden olacağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, afiyette ve keyifte olacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine inanılır.

Kahve falında minibüsten inmek gördüyseniz:

  • Becerilerinizi ön plana çıkartıp güven duygusunu da yakalarsanız daha başarılı projelere imza atabilirsiniz.

Kahve falında minibüsten inmek rahat nefes alınacağına, kişilerle arasının fena şekilde açılacağına tabir olunur.

Kahve falında minibüsle bir yere gitmek kar sağlayacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına yorulur.

Kahve falında yolcu minibüsüne binmek mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına işarettir.

Kahve falında kırmızı minibüs görmek acılarını dindireceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında minibüsle gitmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına yorulur.

Kahve falında minibüs almak atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine işaret eder.

Kahve falında kalabalık minibüse binmek sağlığını geri kazanacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına delalettir.

Kahve falında minibüsün devrildiğini görmek çok istenen bir şeye sahip olunacağına, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.