AnaSayfa / Genel / Kahve falında mavi kurbağa görmek

Kahve falında mavi kurbağa görmek

Kahve falında mavi kurbağa görmek işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, yanlış kararlar vereceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, istediği evde oturacağına, yeni bir hayat kurulacağına, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem falı kapatan kişinin kendisini toparlayamayacağına inanılır.

Kahve falında mavi kurbağa gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı doğru şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kahve falında mavi kurbağa görmek gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, kişinin gönlünü alacağına tabir olunur.

Kahve falında elinde kurbağa görmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında balık ve kurbağa görmek kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denizde kurbağa görmek uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına işarettir.

Kahve falında siyah kurbağa görmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında suyun içinde kurbağa görmek maddi gücünün de daimi olacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı kurbağa görmek şifaya ve çarelere kavuşacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına delalet eder.

Kahve falında evinde kurbağa görmek bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir